جالپرو موثرترین روش در آبرسانی، لیفت و جوانسازی و کاهش چین و چروک در کلینیک روما

جالپرو موثرترین روش در آبرسانی، لیفت و جوانسازی و کاهش چین و چروک در کلینیک روما

جالپرو موثرترین روش در کاهش چین و چروک

جالپرو موثرترین روش در کاهش چین و چروک

جالپرو موثرترین روش در آبرسانی، لیفت و جوانسازی و کاهش چین و چروک شما می باشد.

پوست جوان، زیبا و سالم آرزوی بسیاری از مردان و زنان است. وضعیت پوست ما توسط عوامل زیادی تعیین می شود: وراثت، رژیم غذایی، سبک زندگی، سن، بیماری های خاص، مراقبت از پوست، عادات خاص.

استعمال دخانیات، استرس، کم خوابی، آرایش سنگین، آفتاب گرفتن، تغذیه نامناسب و غیره باعث می شود پوست کدر، خسته، کم آب به نظر برسد و منجر به پیری زودرس، ایجاد چین و چروک های عمیق، افتادگی، از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست شود.

خوشبختانه، زیبایی مدرن راه حل های مختلفی برای پوست پیر و بهبود بافت و تکمیل پوست ارائه می دهد. جالپرو یکی از مبتکرانه ترین درمان های آرایشی است که باعث می شود پوست کلاژن و الاستین تولید کند و خود را از داخل جوان کند.

بیایید در مورد این روش فوق العاده کم تهاجمی که خطوط ریز را کاهش می دهد، افتادگی پوست را کاهش می دهد، هیدراتاسیون را افزایش می دهد و درم را در سطح سلولی تغذیه می کند، بیشتر بدانیم.

 

جالپرو موثرترین روش در کاهش چین و چروک

جالپرو یک محلول تزریقی استریل و قابل جذب است که به عنوان یک احیا کننده زیستی اپیدرمی عمل می کند تا رنگ چهره را بهبود بخشد، پوست را روشن کند و چین و چروک های صورت را کاهش دهد.

این یک درمان منحصر به فرد با اثر سریع با مواد شیمیایی قوی است که باعث درخشندگی و تجدید پوست می شود. این درمان دارای ظرفیتی است که پوست را به طور موثر حجیم و مرطوب می کند.

 

مرتبط بخوانید : چطور با تزریق سرپایی مزوژل جالپرو و پروفایلو جوانتر شویم؟

 

درمان جالپرو برای افرادی که خواهان ظاهر طبیعی تری هستند و برای تزریق آماده نیستند، گزینه بسیار خوبی است.

این دارو با استفاده از ترکیبی مناسب از باقی مانده‌های اسید آمینه که با تغذیه بافت‌های همبند زیر اپیدرم عمل می‌کنند، به ساخت کلاژن و آبرسانی به پوست کمک می‌کند. درمان جالوپرو می تواند به شما کمک کند تا با بازگرداندن ساختار الاستیک پوست به پوستی سالم تر و نرم تر برسید.

در کلینیک روما سعی می شود تا بهترین روش های درمان برای شما ارائه شود.

 

جالپرو موثرترین روش در کاهش چین و چروک

جالپرو موثرترین روش در کاهش چین و چروک

 

نشانه هایی برای احیای زیستی با درمان جالپرو

نشانه های اصلی تزریق جالپرو، عیوب پوست صورت و بدن مرتبط با افزایش سن و همراه با کاهش سنتز اسید هیالورونیک و کلاژن است.

در ابتدا خطوط و چین و چروک های ظریف در عصر بعد از استرس همراه با خستگی و کم خوابی ظاهر می شوند. در سنین نسبتاً جوان، با کمک استراحت خوب، تغذیه غنی و مراقبت از پوست پیچیده می توان آنها را تقریباً به طور کامل صاف کرد.

اما پس از ۳۰ تا ۳۵ سال، علائم پیری پوست همراه همیشگی بیشتر افراد می شود. برای اصلاح چنین تغییراتی و جلوگیری از پیشرفت سریع آنها، می توان و باید از احیای زیستی استفاده کرد.

  1. کاهش رنگ پوست، که با از دست دادن خاصیت ارتجاعی و افزایش شلی، افتادگی پوست، عمیق شدن چین های طبیعی پوست ظاهر می شود.
  2. ظاهر چین و چروک.
  3. خشکی و نازک شدن پوست.
  4. پوست کدر.
  5. حلقه های تیره زیر چشم.
  6. جای جوش.
  7. هایپرپیگمانتاسیون (ظاهر لکه های قابل توجه سنی).
  8. آماده سازی و توانبخشی پس از عمل های تروماتیک، لایه برداری مجدد، جراحی پلاستیک.

روش تزریق با درمان جالپرو باعث بهبود وضعیت پوست صورت، ناحیه زیر فکی، گردن، دکلته و غدد پستانی، شکم، دست‌ها، شانه‌ها، باسن، نواحی بالای زانو می‌شود.

توصیه می شود احیای زیستی را با تکنیک های سخت افزاری مانند لیفت با فرکانس رادیویی، لیزر و جوان سازی elos ترکیب کنید. این یک اثر جوانسازی جامع، لیفتینگ چند سطحی و بهبود قابل توجهی در کیفیت پوست ایجاد می کند.

 

جالپرو موثرترین روش در کاهش چین و چروک

جالپرو موثرترین روش در کاهش چین و چروک

 

ویژگی درمان زیبایی جالپرو چیست؟

پرکننده پوست جالپرو توسط آزمایشگاه ایتالیایی Professional Dietetics تولید شده و منحصراً برای احیای زیستی و جوانسازی طبیعی در نظر گرفته شده است.

تفاوت آن با سایر داروهای تزریقی پوستی با ترکیب خاصی از اسیدهای آمینه و اسید هیالورونیک (HA) است که تأثیر پیچیده ای بر لایه های عمیق پوست پیری ایجاد می کند.

جزء اصلی جالپرو، هیالورونیک اسید است که وظیفه آبرسانی درم را بر عهده دارد. همچنین فیبروبلاست های مسئول سنتز کلاژن، الاستین و سایر پروتئین های ساختاری را تحریک می کند تا خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود بخشد.

HA در جالپرو در حالت ناپایدار است، بنابراین مولکول های آن نیازی به آزاد شدن ندارند و می توانند بلافاصله توسط بدن استفاده شوند.

جزء دوم آماده سازی یک اسید آمینه متعادل “کوکتل” است که موادی را برای سنتز پروتئین ها در لایه های عمیق پوست تامین می کند. این شامل لیزین، گلیسین، لوسین و پرولین است که از نظر ساختار با اسیدهای آمینه درون زا تفاوتی ندارند و بلافاصله در چرخه سنتز کلاژن قرار می گیرند.

ترکیبی از اسید هیالورونیک با جذب سریع و آمینو اسیدهای قابل دسترس یکی از ویژگی های کلیدی جالپرو است.

این ترکیب است که جوانسازی داخلی طبیعی را با ایمنی، اثربخشی و شروع سریع اثر بالینی فراهم می کند. اما اجزای فیلر به سرعت توسط سلول های پوست مصرف می شود.

بنابراین، برای اشباع لایه های عمیق درم و دستیابی به یک نتیجه جوان کننده طولانی مدت، لازم است دوره ای از درمان های زیبایی با جالپرو انجام شود.

 

استفاده از تقویت کننده پوست جالپرو چگونه است؟

هنگام استفاده از جالپرو، دوره روش ها اغلب شامل مراحل اصلی (اشباع) و پشتیبانی می شود. توصیه می شود جلسات احیای زیستی را هر ۲ هفته یک بار با یک دوره ۳-۴ درمان انجام دهید، سپس طبق توصیه پزشک، هر ۱ تا ۲ ماه یکبار با روش های یکباره حمایت کنید. آموزش خاصی لازم نیست.

جالپرو موثرترین روش در کاهش چین و چروک

جالپرو موثرترین روش در کاهش چین و چروک

 

پوست ناحیه تحت درمان از قبل تمیز شده و با بی حسی موضعی درمان می شود. بیورویتالیزانت با تزریق داخل پوستی به لایه میانی درم وارد می شود، نحوه تزریق سوزن بستگی به ماهیت تغییرات پوستی موجود دارد.

پس از اتمام عمل، پزشک پوست را با کرمی با اثر ضد عفونی کننده و تسکین دهنده درمان می کند و توصیه هایی برای مراقبت می دهد.

این روش به صورت سرپایی انجام می شود و بین ۲۰ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد.

 

سخن آخر در باب تقویت کننده پوست جالپرو

جالپرو یک راه حل فوق العاده برای کسانی است که از نتایج طبیعی قدردانی می کنند و می خواهند پوستشان جوان، صاف، زیبا و سالم بدون هیچ گونه تغییر و تغییر قابل مشاهده باشد. جالپرو غنی از اسیدهای آمینه است که فرآیندهای داخلی تولید کلاژن و الاستین را تقویت می کند، لایه های عمیق پوست را تغذیه می کند و باعث جوانسازی داخلی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن، با پزشک پوست خود مشورت کنید. فراموش نکنید که انتخاب یک متخصص زیبایی یا متخصص پوست حرفه ای، با تجربه و گواهی نیمی از موفقیت است.

 

 

 

 

مشاوره در واتس اپ 

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

 

دیدگاه ها بسته شده است