تزریق ژل و بوتاکس برای زیبایی به چه صورت است؟

تزریق ژل و بوتاکس برای زیبایی به چه صورت است؟

آیا می دانید یکی از بهترین و موثرترین روش های جوانسازی و زیبایی پوست چیست؟ تزریق ژل و بوتاکس چه تاثیری بر چهره دارد؟ آیا میتوانیم بگوییم تزریق این ماده ها می تواند بهترین نتیجه را برای چهره به همراه داشته باشد؟ بدون تردید تزریق بوتاکس و تزریق ژل می تواند روشی موثر برای از بین بردن چین و چروک های صورت باشد.

این دو ماده تمامی مشکلات پوستی را برطرف می کنند، و در نتیجه جذابیت و زیبایی به چهره می بخشند. افرادی که همیشه از چهره های خسته خود عذاب می کشند، به دنبال روشی می گردند که شادابی و جوانی را به پوست آنها بازگرداند. تزریق ژل و بوتاکس در صورتی که توسط پزشکان متخصص انجام شود، عضلات صورت را غیر فعال نموده و باعث جذابیت و جوانی چهره می شود. 

پس انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در تهران و مراجعه به پزشک متخصص، مسئله مهمی است که باید پیش از تزریق ژل و بوتاکس به آن توجه نمایید. ممکن است روش های درمانی زیادی برای رسیدن به زیبایی وجود داشته باشد، اما تزریق ساده ترین و موثرترین روش شناخته شده است. 

از این رو مردم بسیار علاقه مند به انتخاب این روش درمانی برای برطرف کردن مشکلات پوستی خود هستند. اما آیا می دانید بوتاکس چیست؟ یا ژلی که برای تزریق استفاده می شود چگونه تهیه می شود؟ بین بوتاکس و ژل چه تفاوتی وجود دارد؟ با ما همراه باشید. 

تزریق ژل و بوتاکس

ماده بوتاکس چیست و چه عملکردی دارد؟

ماده بوتاکسی که برای تزریق ژل و بوتاکس در صورت استفاده می شود، به تنهایی نوعی ارامش بخش ماهیچه ها می باشد. این ماده در اصل از باکتری ها ساخته شده، و مدت زیادی نیست که وارد بازار شده است. اما بسیاری از پزشکان زیبایی و متخصصان، از این ماده برای برطرف کردن اختلالات عصبی استفاده می کنند. 

با تزریق ژل و بوتاکس می توان به راحتی عضلات عصبی صورت را ضعیف کرد و مشکلاتی همچون میگرن را درمان نمود. البته بیشتر مردم دنیا از بوتاکس و ژل برای برطرف کردن چین و چروک ها صورت خود استفاده می کنند. چین و چروک هایی که بیشتر در اطراف چشم، دهان و بین دو ابرو و پیشانی به وجود می آیند.

صورت انسان به مرور زمان و در اثر افزایش سن، درگیر چین و چروک های زیادی می شود. می توان با تزریق ژل و بوتاکس عضلات عصبی صورت را به آرامش رسانده، و با کاهش حرکت عضلات، چین و چروک ها را از روی چهره پاک کرد. 

ماده بوتاکس به طور معمول بین ۴ تا ۶ ماه بر روی صورت دوام می آورد. بعد از آن لازم است فرد مجددا به کلینیک زیبایی در تهران مراجعه نموده و اقدام به تزریق بوتاکس بر روی صورت خود نماید. 

تزریق ژل برای افزایش حجم

ژل چیست و چه عملکردی دارد؟

در صورتی که تزریق بوتاکس بر روی چهره ای پاسخ مناسب ندهد، شخص باید به سراغ تزریق ژل رود. ژل ها در اصل ماده های پر کننده ای هستند که می توانیم به صراحت بیان کنیم، بهترین روش برای از بین بردن چین و چروک های صورت به شمار می روند.

معمولا برای تزریق ژل و بوتاکس نیازی نیست روش خاصی در پیش گرفته شود. اما ژل ها را باید با روش های درمان موضعی همچون لیزر یا روش های دیگر انجام داد. تمام پرکننده ها و ژل هایی که برای صورت تولید می شوند، دارای تنوع زیادی هستند. این ژل ها به همان روشی که بوتاکس بر روی صورت تزریق می شود، تزریق شده و نتیجه بخش هستند.

ژل ها به سه دسته کلی تقسیم میشوند، که از آنها برای برطرف کردن خط لب، خط خنده و گونه استفاده می شود. می توان با تزریق ژل و بوتاکس زیبایی و جوانی را به دست آورد و برای مدتی از آن لذت برد. این ژل ها عبارتند از:

  • ژل های دائمی

ژل هایی که دائمی هستند و برای صورت استفاده می شوند، از ماده پلی اکریلیک ساخته شده و با از بین بردن بافت های سلولی بدن، سیستم ایمنی بدن را تحریک می کنند.

در نتیجه این سلول ها پس از جابجایی و تجزیه شدن، چین و چروک را در چهره برطرف می نماند. البته در صورتی که تزریق ژل و بوتاکس توسط پزشک متخصص و در کلینیک زیبایی انجام نشود، می تواند منجر به افتادگی گونه و تجمع ژل در یک قسمت خاص از بدن گردد.

تزریق ژل و بوتاکس برای برطرف کردن چین و چروک

  • ژل های موقت 

ژل های موقتی که برای زیبایی صورت استفاده می شوند، در واقع از اسید های هیالورونیک تولید می شوند. این ژل ها به هیچ عنوان عوارض ژل های دائمی را نداشته و دوام بیشتری دارند. می توان با تزریق ژل و بوتاکس مدتی با چهره ای جوان و بدون چین و چروک زندگی کرد.

ژل های موقت حاوی چربی و کلاژن هستند و از این رو نسبت به نمونه های دیگر ژل، بیشتر بر روی چهره تاثیر می گذارند. همین مسئله باعث شده است تا متقاضیان استفاده از این ژل ها بیشتر از ژل های دیگر باشد.

  • ژل های نیمه دائمی 

از ژل های نیمه دائمی به عنوان پرکننده های عالی در مناطق خاص یاد می شود. این ژل ها تنها نمونه ای از ژل هستند که می توان بعد از تزریق ژل و بوتاکس بر روی صورت، از آنها نیز استفاده نمود. همین امر کمک می کند تا محل مورد نظر پوست، بیشتر پر شود.

چین و چروک های عمیقی که بر روی پوست وجود دارند، به راحتی با تزریق ژل و بوتاکس از بین نمی روند. اما زمانی که بر روی پوست از ژل های نیمه موقتی استفاده می شود، می توان شاهد بهبود بسیاری از چین و چروک های عمیق پوست گردید. حتی باید بگوییم این ژل ها نسبت به دیگر نمونه، از عمر بیشتری نیز برخوردار هستند.

بهتر است پس از تزریق ژل و بوتاکس به هیچ  عنوان محل مورد نظر را ماساژ ندهید. به مدت دو هفته در معرض نور خورشید قرار نگیرید و از قرار گرفتن در هوای سرد نیز خودداری نمایید. با رعایت این نکات میتوانید نتیجه مناسب را از تزریق این ماده ها در صورت مشاهده کنید.

تفاوت تزریق بوتاکس و ژل

تزریق ژل و بوتاکس چه تفاوتی با هم دارند؟

هر دوی این ماده ها در اصل روش های درمانی زیبایی به شمار می روند. هیچ کدام روش تهاجمی نبوده و نیازی به جراحی ندارند. اما با تمام شباهت هایی که به یکدیگری دارند، اما دو روش کاملا متفاوت هستند.

در دنیا بیشتر مردمی که به زیبایی و جوانی چهره خود می اندیشند، بیشتر علاقه مند به استفاده از بوتاکس هستند. در حالی که ژل ها برای صورت مناسب تر هستند  مدت ماندگاری بیشتری نسبت به بوتاکس دارند. با تزریق سم بوتاکس می توان تنها چین و چروک های سطحی را از روی پوست برطرف کرد. در حالی که با تزریق ژل، حتی عمیق ترین چین و چروک ها را نیز می توان به میزان قابل توجهی بهبود بخشید.

اگر علاقه مند به تزریق ژل و بوتاکس حتما به یاد داشته باشید که، بهتر است این عمل توسط پزشک متخصص انجام شود. هرگز در مراکز نامعتبر و آرایشگاه ها ژل یا بوتاکس تزریق نکنید. چون ممکن است عوارضی را برای شما به همراه داشته باشد که جبران عواقب آن، دشوار و ناممکن باشد.

زیبایی چهره برای همه انسان ها بر روی زمین مهم است. به همین دلیل هرکسی به دنبال راهکاری برای رسیدن به زیبایی است. که تزریق ژل و بوتاکس را باید ساده ترین و موثرترین روش به شمار آوریم. پس با تزریق این ماده ها، زیبایی و جوانی خود را بازگردانید.

 

لیزر مو؛ جذابیت و زیبایی پوست

اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای کارتان انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام کارتان برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

ارتباط

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به زیبایی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است