چگونه می توان تاتو را درمان کرد؟

چگونه می توان تاتو را درمان کرد؟

چگونه می توان تاتو را درمان کرد؟

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که به تاتو کردن علاقه دارید و یا اینکار را انجام داده اید. همانطور که می دانید افرادی که تاتو می کنند به واسطه غیربهداشتی بودن جوهر تاتو و خطرناک بودن این امر برای سلامتی در معرض بیماری ها و عفونت های متعددی قرار می گیرند. پاک کردن تاتو نیز یک کار دشوار و رنج آور است که از خود تاتو کردن به مراتب مشکلات بیشتری را برای فرد به وجود خواهد آورد. درمان تاتو در دهه های گذشته با انجام عمل های جراحی امکان پذیر بود اما خوشبختانه این شیوه تهاجمی جای خود را به روش های ایمن و آسان تر مانند لیزر داده است.

در تاتو کردن به طور معمول تاتوکار با توجه به سلیقه مراجعه کننده از رنگ های مختلفی استفاده می کند. درمان تاتو های رنگی با توجه به نوع رنگشان می تواند راحت و یا سخت باشد و حتی برخی از این رنگ ها تنها کم رنگ تر می شوند و امکان پاک نمودن دائمی آن ها وجود ندارد. رنگ هایی که دارای تیرگی بیشتری می باشند از جمله سیاه و قهوه ای قابلیت پاک شدن بهتر و بیشتری دارند ولی رنگ های قرمز بسیار دشوار از بین می روند.

چگونه می توان تاتو را درمان کرد؟

چگونه می توان تاتو را درمان کرد؟

مرتبط بخوانید : زیبایی و جوانسازی پوست با تزریق ژل یا فیلر

نقش رنگ پوست در پاک شدن تاتو

بد نیست بدانید که رنگ پوست فرد نیز تاثیر قابل توجهی در درمان تاتو دارد. افراد با رنگ پوست تیره مشکل بیشتری برای پاک کردن تاتو دارند. حتی این احتمال وجود دارد که پوست فرد، رنگدانه های طبیعی خود را از دست داده و بی رنگ شود. در بعضی از افراد بروز جوش های متعددی را در این ناحیه از پوست می توان مشاهده کرد.

چگونه می توان تاتو را درمان کرد؟

چگونه می توان تاتو را درمان کرد؟

مرتبط بخوانید : زیبایی منحصربفرد با کاشت نگین (پیرسینگ)

روش های مختلف درمان تاتو

در حال حاضر لیزر تاتو بهترین راهکار برای از بین بردن و درمان آن می باشد که توانسته است نتایج خوبی را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. سایر شیوه های دیگر مانند درم ابریژن، جراحی، روش های لایه برداری شیمیایی و کرم های لایه بردار نیز وجود دارد که در پاک کردن تاتو اثربخش است و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.


در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی، لیزر، لاغری و جراحی جنرال دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره تماس کلینیک: ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷

شماره پشتیبانی: ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.