کلینیک زیبایی روما یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در تهران می باشد. این کلینیک زیبایی که خدمات مختلفی را ارائه می کند. خدمات بهترین کلینیک زیبایی در تهران شامل جراحی زیبایی، لیزر، لاغری غیر تهاجهی و جراحی جنرال می باشد. در این مطلب به معرفی این خدمات خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

جراحی بلفاروپلاستی در بهترین کلینیک زیبایی در تهران

بلفاروپلاستی نوعی جراحی است که افتادگی پلک را ترمیم می‌کند و ممکن است شامل برداشتن پوست اضافی، ماهیچه و یا چربی پلک باشد. با گذشت زمان، پلک‌های شما کشیده می‌شوند و ماهیچه‌های آن ضعیف می‌شود. در نتیجه، چربی اضافی ممکن است بالا و پایین پلک شما جمع شود و باعث جمع شدن ابروها و پلک‌های بالا و ایجاد پف در زیر چشم شما می‌شود.

شما می‌توانید بلفاروپلاستی را انجام دهید اگر پلک‌ها مانع از این می شوند که چشمان خود را به طور کامل باز کنید. حذف بافت اضافی از پلک بالا می‌توانند دید شما را بهبود بخشد. بلفاروپلاستی پلک بالایی و پایینی باعث می‌شود چشم‌های شما جوان‌تر و هوشیارتر به نظر برسند.

بهترین کلینیک زیبایی در تهران

بهترین کلینیک زیبایی در تهران

اگر شرایط زیر را دارید بلفاروپلاستی می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد:

  • پلک فوقانی شل و یا افتاده
  • پوست اضافی بر روی پلک بالا که دید شما را محدود می کند.
  • پوست اضافی روی پلک پایینی
  • وجود پف زیر چشم

کلینیک زیبایی روما با استفاده از ابزارهای مدرن و کادر مجرب عمل زیبایی بلفاروپلاستی را برای شما عزیزان انجام می دهد.

مرتبط بخوانید: بلفاروپلاستی با جراحی : نمونه ها + نکات مهمی که باید بدانید!

جوانسازی صورت در بهترین کلینیک زیبایی تهران

روش های مختلفی برای جوانسازی صورت وجود دارد که می توان به مزوتراپی، فیلرهای صورت، نخ گذاری و سایر روش های غیر شیمیایی و غیر تهاجمی اشاره کرد.

در کلینیک زیبایی روما مزوتراپی توسط Mesogun Mesomate و خدمات مراقبت از پوست (skin care) انجام می شود که برای درمان افتادگی و شلی پوست، جوانسازی و رفع چین و چروک پوست، از بین بردن سلولیت و چربی های موضعی، درمان اسکارهای پوستی، درمان ریزش مو، درمان جوش و جای جوش، کلاژنسازی، ویتامینه کردن پوست و روشن کننده و ضد لک کاربرد دارد.

همچنینن جوانسازی و لیفتینگ غیر جراحی به روش thread tightening و silhouette suture  در بهترین کلینیک زیبایی در تهران انجام می شود. نخ گذاری نوعی از عمل زیبایی است که در آن بخیه های موقتی وجود دارد که برای ایجاد لیفت ظریف اما قابل‌مشاهده در پوست استفاده می‌شود. به جای از بین بردن پوست اضافی صورت با جراحی، متخصص زیبایی به سادگی با بخیه زدن قسمت‌هایی از صورت آن را از بین می برد. این باعث می شود پوست کشیده شود بنابراین پوست محکم و سفت می شود. این روش علاوه بر ایده‌آل بودن برای لیفت پوست،باعث تحریک کردن ترمیم پوست می‌شوند و منجر به تولید کلاژن در مناطق تحت درمان می‌شود. کلاژن نقش حیاتی در فرایند پیر شدن دارد.

بهترین کلینیک زیبایی در تهران

بهترین کلینیک زیبایی در تهران

همچنین تزریق ژل- فیلر و بوتاکس برای از بین بردن چین و چروکهای دور و زیر چشم، چین و چروکهای اطراف لب، گودی زیر چشم، خط اخم، خط خنده، خطوط پیشانی، گونه گذاری، جوانسازی دست، حجم دادن لب و تعریق زیاد برای جوانسازی صورت انجام می شود.

میکرونیدلینگ در بهترین کلینیک زیبایی در تهران

میکرونیدلینگ برای جوانسازی، رفع چین و چروک پوست، اسکار و جای زخم، جای جوش، استریا حاملگی، روشن کردن پوست، درمان لک و تیرگی پوست و رفع منافذ باز پوست انجام می شود.

میکرونیدلینگ (Microneedling) یک روش بسیار کم تهاجم است که برای درمان مشکلات پوستی از طریق  تولید کلاژن استفاده می‌شود. هم چنین به عنوان درمان القای کلاژن شناخته می‌شود که این درمان ممکن است به کاهش آثار جای جوش و استرچ مارک ها کمک کند. همچنین در جراحی های ضد پیری مانند جراحی پلک چشم و خال های ناشی از آفتاب مورد استفاده قرار می‌گیرد. میکرونیدلینگ علارغم نقش احتمالی کلاژن در رشد مو برای کاهش رشد مو مفید نیست.

مرتبط بخوانید: همه چیز درباره میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ با تشویق پوست شما برای ایجاد کلاژن بیشتر کار می‌کند. طرز کار میکرونیدلینگ به این صورت است که استفاده از این روش باعث آسیب جزئی به پوست می‌شود و پوست با ایجاد بافت غنی از کلاژن واکنش نشان می‌دهد.

این بافت جدید پوست به نوبه خود، از نظر غلظت و بافت بهتر از پوست قبلی است. برای پوست طبیعی است که کلاژن را با افزایش سن و یا آسیب های وارد شده به پوست از دست بدهد. با تشویق پوست برای ایجاد بافت جدید، ممکن است کلاژن بیشتری برای ایجاد پوست محکم وجود داشته باشد.

لاغری غیر تهاجمی در کلینیک زیبایی روما

به کمک فن‌آوری‌های جدید، این امکان وجود دارد که چربی های بدن را کاهش داده و شکل ظاهری بدن را بدون عمل جراحی، زخم یا دوره نقاهت بهبود بخشید.

کاهش چربی بدن بدون جراحی شامل روش‌های غیر تهاجمی است که به طور انتخابی سلول‌های چربی را در مناطق خاص می‌شکنند تا حجم چربی های زیر پوستی (رسوبات چربی که زیر پوست و بالای ماهیچه قرار دارند) را کاهش دهند.

بهترین کلینیک زیبایی در تهران

بهترین کلینیک زیبایی در تهران

روش های مختلفی برای لاغری غیرتهاجمی وجود دارد. یکی از این روش ها کرایو لیپولیز می باشد. کرایولیپولیز یک روش غیر تهاجمی است که از سرمای شدید استفاده می‌کند تا سلول‌های چربی را از بین ببرد و به کاهش چربی های بدن کمک می کند. یک دستگاه کرایولیپولیز بر روی پوست ناحیه تحت درمان قرار داده می‌شود که دما را به آن قسمت انتقال می‌دهد. این دما به قدری پایین است که سلول‌های چربی را مسدود کرده و اساسا آن‌ها را نابود می کند. از آنجا که پوست، ماهیچه و بافت عصبی در دمای پایین‌تر از چربی منجمد می‌شوند، بنابراین دستگاه کرایولیپولیز به این بافت‌ها آسیبی نمی رساند.

در بهترین کلینیک زیبایی در تهران از دستگاه چندکاره کرایو لیپولیز ۳max cool shaping جهت لاغری و حذف چربی قسمتهای مختلف بدن (شکم، پهلوها، بازو، باسن، ران و غبغب) به صورت سرپایی و بدون عمل جراحی استفاده می شود.

همچنین از کاویتیشن و وکیوم جهت حذف چربی های سطحی و عمقی با ایجاد ارتعاشات سلولی و منهدم کردن سلول های چربی مرتعش شده برای لاغری غیر تهاجمی استفاده می شود.

مرتبط بخوانید: لاغری غیر تهاجمی : همه نکاتی که باید بدانید!

لاپاراسکوپی کیسه صفرا

لاپاراسکوپی کیسه صفرا، کیسه صفرا و سنگ صفرا را از طریق چندین برش کوچک در شکم حذف می‌کند. جراح شکم شما را با هوا و یا دی‌اکسید کربن پر می کند تا بتواند واضح ببینید. جراح یک اسکوپ نوری متصل به دوربین ویدئویی (laparoscope) را در یک برش نزدیک شکم قرار می دهد. پس جراح از یک مانیتور ویدیویی به عنوان راهنما استفاده می‌کند در حالی که ابزار جراحی را برای از بین کیسه صفرا به بریدگی های دیگر وارد می کند.

در کلینیک زیبایی روما از ابزارهای خاص جراحی، دور بینهای مخصوص با بزرگنمایی چندین برابر و مانیتور جهت نشان دادن تصویر داخل شکم و انجام جراحی با دقت بالاتر برای انجام لاپاراسکوپی کیسه صفرا استفاده می شود.

علاوه بر مواردی که اشاره شد بهترین کلینیک زیبایی در تهران خدمات دیگری شامل هموروئیدکتومی لیزری، پروتز سینه و باسن، لیزر موهای زائد آقایان و بانوان، لیزر لیپولیز، تزریق ژل، فیلر و بوتاکس اشاره کرد. در صورتی که تمایل به انجام خدمات زیبایی کلینیک روما داشته باشید می توانید از مشاوره رایگان این کلینیک بهره مند شوید.

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و بلفاروپلاستی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید. شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است