انواع مادلینگ صورت در کلینیک روما

انواع مادلینگ صورت در کلینیک روما

مادلینک صورت

اولین چیزی که وقتی کسی را برای اولین بار ملاقات می کنیم متوجه می شویم چهره اوست. چهره های V شکل از نظر زیبایی شناسی تاثیر بیشتری بر زیبایی چهره نسبت به صورت های هلالی شکل یا نیم دایره ای دارند. ما در بخش میخواهیم انواع مادلینگ صورت در کلینیک روما را به شما معرفی کنیم.

گرایش به زیبایی و داشتن ظاهری بهتر، اعتماد به نفس افراد را افزایش می دهد. روش‌های زیبایی مادلینگ و زاویه‌دار کردن صورت در بین مردان و زنان بسیار محبوب است. زیرا در Face angulation (مادلینگ صورت) حالت صورت پس از عمل V شکل می شود که در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد.

مادلینگ و زاویه دار شدن صورت باعث زیبایی صورت، جوانسازی پوست، اصلاح زاویه بینی، رفع چین و چروک و فرم دادن به چانه می شود. در این عمل قسمت هایی از صورت مانند زاویه فک، خطوط فک، گونه ها و چانه که نقش اساسی در زیبایی چهره دارند، برجسته تر می شوند تا با بقیه قسمت های صورت تناسب بیشتری داشته باشند. این اجزا به نسبت هایلایت شده و ظاهر زیبایی به چهره می بخشد.

عمل مادلینگ علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه درمانی نیز دارد و برای درمان افرادی که در هنگام تصادف یا به صورت مادرزادی در ناحیه فک مشکل دارند، استفاده می شود.

 

مادلینگ صورت

مادلینگ صورت

 

کاندیدای مناسب برای زاویه سازی صورت چه کسانی هستند؟

افرادی با این ویژگی ها می توانند گزینه خوبی برای انواع مادلینگ صورت در کلینیک روما باشند:

_ اگر شما دارای فک پهن هستید.
_ اگر شما دارای فک مربعی هستید.
_اگر شما دارای چانه دایره ای هستید.
_اگر شما دارای گونه های چاق هستید.
_اگر شما دارای گونه های لاغر هستید.
_اگر شما دارای افرادی که خط فک آنها زاویه ندارد.
_زنانی که آرواره هایشان مردانه است نیز کاندید مناسبی برای این عمل هستند.

چه کسانی کاندیدای خوبی برای زاویه سازی صورت نیستند؟

افرادی که این ویژگی ها را روی صورت خود دارند گزینه مناسبی برای  انواع مادلینگ صورت در کلینیک رومانیستند:

صورت بسیار لاغر یا بسیار چاق دارند.
پوست افتاده ای دارند.
فک پایین کوچکی دارند.
صورت گرد و چاق دارند.
آنها گونه های کوچکی دارند.
آنها بینی بزرگ دارند.
چانه جمع شده است.
گردن چاق دارند.
قسمت بالایی صورت آنها باریکتر و کوچکتر از قسمت پایین است.

 

مادلینگ صورت

مادلینگ صورت

انواع مادلینگ صورت در کلینیک روما

روش های زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) از تنوع بسیاری برخوردار است.  پیش از انجام هر کاری با پزشک با تجربه مشورت کنید. روشی که برای شما انتخاب می شود بسته به نظر پزشک معالج دارد و برای هر شخص متفاوت است. قبل از انجام عمل، ابتدا پزشک حالت صورت و گردن، ساختار فک و صورت شما را به دقت مورد بررسی قرار می دهد. البته گرفتن  تست حساسیت و واکنش پوست نسبت به  برخی مواد مانند ژل یا نخ، نیز در مرحله بعدی و قبل شروع کار زیبایی واجب است.

مادلینگ صورت با تزریق ژل :

تزریق ژل یک روش غیر جراحی است که باید با دقت و دقت کافی انجام شود. بسته به اینکه چه نوع ژلی در این روش استفاده می شود، ماندگاری این روش بین ۶ تا ۳۶ ماه است. بهترین نوع ژل هیالورونیک اسید است که با بدن سازگار است. از معایب تزریق ژل می توان به عدم تقارن در صورت پس از تزریق، عفونت، کبودی و تورم اشاره کرد.

 

مادلینگ صورت با تزریق بوتاکس :

این روش برای افرادی که فک مربعی شکل دارند و می خواهند قسمت پایین صورتشان کشیده تر به نظر برسد بسیار مناسب است. در این روش بوتاکس به قسمت هایی از چانه تزریق می شود تا چانه کوچکتر به نظر برسد. تزریق بوتاکس بدون جراحی انجام می شود و بیمار در حین انجام آن کوچکترین دردی را احساس نمی کند.

 

توجه! تزریق ژل باید با دقت انجام شود و از برند های معتبر برای تزریق استفاده شود.  با توجه به اینکه در این روش از چه نوع ژلی استفاده می شود، ماندگاری این روش بین ۶ تا ۳۶ ماه است.

 

مادلینگ صورت با تزریق چربی :

این روش یکی از بهترین روش ها برای زاویه دادن به صورت است. در این روش چربی اضافی از یک قسمت بدن گرفته می شود و پس از تهیه چربی به نواحی مشخص شده از صورت تزریق می شود.
لیپوساکشن هیچ عارضه ای ندارد و چون از بدن گرفته می شود با بدن سازگار است و مشکلاتی که ممکن است در تزریق ژل ایجاد شود در تزریق چربی ایجاد نمی شود. چربی های تزریقی معمولا چندین سال دوام می آورند.

 

مادلینگ صورت با نخ :

این روش یکی از محبوب ترین روش هایی است که باعث لیفت و لیفت پوست می شود. نتایج این روش فوری و قابل مشاهده است. در این روش ابتدا پزشک نواحی ورودی و خروجی نخ را روی صورت بیمار مشخص می کند. سپس با سوزن های نازک و مخصوص، نخ ها را وارد قسمت های مورد نظر کرده و پس از خروج، نخ ها را می بندد و زیر پوست پنهان می کند. این روش هیچ عارضه ای ندارد و جای زخم یا اسکار روی صورت ایجاد نمی کند.

 

عمل جراحی :

در این روش پزشک با برش بخشی از استخوان فک سایز فک را کاهش می دهد و اگر این قسمت دارای عضلات بزرگ باشد قسمت هایی از این عضله را بیرون می کشد و آن قسمت را بخیه می زند.

 

انواع مادلینگ صورت

انواع مادلینگ صورت

مراقبت های لازم که باید بعد از مادلینگ صورت در کلینیک روما انجام شود:

  1. تا چهار ساعت بعد از عمل آرایش نکنید.
  2. تا چهار ساعت بعد از عمل هیچ گونه فشاری به ناحیه وارد نکنید.
  3. به مدت یک هفته از جویدن غذاهای سفت خودداری کنید.
  4. تا دو روز بعد از جراحی روی شکم نخوابید.
  5. تا یک روز پس از جراحی از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید.
  6. تا یک هفته پس از جراحی از رفتن به سونا و اسپا خودداری کنید.

 

مشاوره در واتس اپ 

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است