انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3 در کلینیک روما

انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3 در کلینیک روما

انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3

انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3

لاغری در سال های اخیر دیگر یک رویای دست نیافتنی برای افراد نیست. استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های جدید راهی برای رسیدن به زیبایی بدل شدند. درمان سلولیت و انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3 با به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در کلینیک روما امکان پذیر است.

تناسب اندام همیشه با رژیم های غذایی سختگیرانه و یا ورزش های سنگین به وجود نمی‌آید. از طرفی تناسب اندام و زیبایی های ظاهری موجب افزایش اعتماد به نفس و رضایت از خود می‌گردد. برای همین است که استفاده از دستگاه های جدید برای لاغری موضعی و ایجاد هیکل دلخواه در سال های اخیر به محبوبیت رسیده است.

انواع لاغری غیر تهاجمی چیست؟

وجود توده های چربی در بخش های شکم و پهلو های بدن که مقاوم به آب شدن هستند، گاهی موجب به خطر افتادن سلامتی افراد می‌شود. از بین بردن این توده های چربی با روش هایی که نیازی با جراحی است را لاغری غیر تهاجمی می‌نامند. این روش ها بدون نیاز به دوره نقاهت بوده و عوارض س از بیهوشی و جراحی دیگر وجود ندارد.

در بیشتر موارد، انواع لاغری غیر تهاجمی به آن دسته از افرادی پیشنهاد می‌شود که توده های چربی موضعی مقاومی در برابر ورزش و رژِیم های غذایی لاغری دارند. این افراد با استفاده از انواع روش های لاغری غیر تهاجمی به جای جراحی های گران قیمت و سخت در زمان کوتاه‌تری به هیکل و سایز دلخواهشان خواهند رسید.

کارایی این روش ها برای حذف چربی های موضعی در پهلو و شکم ثابت شده است ولی پیش از انجام نمی‌توان درصدی دقیق از میزان حذف چربی ها اعلام کرد. انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه های به روز با تکنولوژی روز دنیا بیشتر برای کاهش سایز در کنار پیگیری سبک زندگی سالم پاسخگو هستند.

 

انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3

انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3

برای رسیدن به هیکلی متناسب با قد و از بین بردن توده های چربی آزار دهنده می‌توان از دستگاه  max coolshaping 3بهره برد. انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3 با توجه به فناوری که در آن به کار گرفته شده است کمترین میزان عارضه و بیشترین بازدهی را به همراه دارد.

در ساخت این دستگاه از ۴ فناوری روز دنیا کرایولیپولیز، کویتیشن، فرا صوت و رادیو فرکانسی استفاده شده است. وجود این ۴ قابلیت در کنار هم منجر به حذف سلولیت ها و سلول های چربی به صورت موضعی می‌گردد.

کرایولیپولیز تکنولوژی غیر تهاجمی جدیدی است که برای کاهش بافت های چربی زیر پوستی کاربردی است. در این روش از بین بردن توده متمرکز چربی با گرفتن گرمای بافت یا به بیانی دیگر سرد کردن بافت به صورت تدریجی و موضعی انجام می‌گیرد.

کرایولیپولیز با انتقال سرمای کنترل شده به بخش هایی که سلول های چربی متمرکز شدند منجر به تحریک فرایند آپوپتوزیس در در آن ها خواهد شد. و در نهایت سبب کاهش قطر یک توده چربی می‌شوند.

تکنولوژی کویتیشن در محدوده فرکانسی۳۰ تا ۷۰ کیلو هرتز و ایجاد فشار منفی باعث بزرگ شدن میکرو حباب های موجود در سلول های چربی با هدف تخریب غشای آن ها می‌شوند.

فناوری فرا صوت با فرکانس در حدود ۱ مگا هرتز با ایجاد گرما، سوخت و ساز را افزایش می‌دهند. استفاده از این فناوری در آخر منجر به دفع توکسین ها و کاهش قابل توجهی در ضخامت بافت های چربی خواهد شد.

چهارمین فناوری رادیو فرکانسی مولتی پولار است که با انتقال امواج بی‌خطر از جنس الکترو مغناطیس به بافت توده های چربی، منجر به بازسازی کلاژن های قدیمی و افزایش کلاژن سازی می‎‌شود. این فناوری با ایجاد گرما و شکستن بافت های چربی، تخریب مکانیکی وکیوم را به شدت افزایش خواهد داد.

رادیو فرکانسی با تحریک فیبروبلاست ها منجر به بهبود کیفیت سپتوم های فبیروتیک بافت چربی و تغییر در سلولیت می‌شود. به علاوه با افزایش جریان خون در بافت مورد نظر و تحریک لیپولیز تاثیر گذاری را افزایش می‌دهد.

با استفاده از فناوری رادیو فرکانسی در لاغری موضعی با دستگاه  max coolshaping 3 اکسیژن رسانی بهتر و همچنین خروج ایمن سموم از آن ناحیه تحت عمل اتفاق می‌افتد. همچنین در دراز مدت اثرات پیری شدن پوست نیز کاهش می‌یابد.

درمان سلولیت، رفع افتادگی پوست و انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3 بدون هیچ عارضه‌ای و بدون نیاز به جراحی و مراقبت های پس از جراحی سخت با هزینه به مراتب کمتر از جراحی امکان پذیر است.

انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3

مزیت انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3

مزیت های استفاده از انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3 برای رسیدن به تناسب اندام قابل چشم پوشی نیست. همین ویژگی های مثبت باعث شده است که این دستگاه به یک رقیب قدرتمند در مقابل روش های مرسوم جراحی بدل شود.

  • عدم نیاز به دوره مراقبت پس از جراحی
  • بدون نیاز به بیهوشی
  • عدم بروز اختلالات حسی
  • بدون ایجاد جای زخم و بخیه زدن
  • از بین رفتن عوارض جراحی و دستگاه های قدیمی
  • موجب کاهش سایز
  • از بین بردن موضعی توده های مقاوم چربی
  • جلوگیری از پیری پوست
  • جلوگیری از افتادگی پوست

مراقبت پس از استفاده از دستگاه  max coolshaping 3

بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا برای رسیدن به اهداف زیبایی – درمانی یک تغییر بزرگ در زندگی انسان بود. دستگاه های لاغری غیر تهاجمی با حذف بزرگترین عیب یعنی بیهوشی کمک بزرگی به طیف گسترده‌ای از بیماران به ویژه با مشکلات قلبی کردند.

از بین بردن چربی ‌های زیر پوستی و توده‌ای در پهلو، ران و شکم با روش‌ های غیر تهاجمی بدون آسیب به بافت های عضله سبب معرفی و به کارگیری دستگاه max coolshaping 3 در کیلینیک روما شده است. استفاده از این دستگاه کمترین مراقبت پیش و پس از عمل را می‌طلبد.

درست است که انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3 و رفع سلولیت هیچ عارضه قابل ذکر و خطرناکی ندارد و این که مانند جراحی مراقبت از محل بخیه نیز نیازی نیست. اما ساده‌ترین روش های درمانی هم مراقبت هایی برای حفظ روند بهبودی و تداوم اثر درمانی را نیاز دارند.

پس از انجام عمل زیبایی و انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3  باید به متخصص تغذیه جهت حفظ تعادل وزن مراجعه کنید. همچنین باید سبک زندگی سالمتری را پیش بگیرید. از این پس ورزش های سبک و پیاده روی در کنار رژیم غذایی سالم همراه با پروتئین و سبزیجات باید در برنامه خود داشت باشید.

 

در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در واتس اپ 

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است