انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک، گودی و سیاهی و جوانسازی زیر چشمها در کلینیک روما

انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک، گودی و سیاهی و جوانسازی زیر چشمها در کلینیک روما

تمایل به زیبایی ظاهری بیشتر در نهاد هرشخصی وجود دارد. افراد همیشه به دنبال راه‌هایی برای زیباترشدن یا رفع نواقص و تغییرات بوجود آمده هستند. آن‌ها راه‌ها و روش‌های زیادی مانند انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک و گودی و سیاهی و جوانسازی و سایر تغییر و تحولات پوستی را انتخاب و امتحان می کنند. به‌خاطر درک بهتر از فعل و انفعالاتی که باعث این رخدادها می‌شوند به شرح و راه‌حل‌های درمانی آن‌ها می‌پردازیم:

چین و چروک

در زمان کودکی و جوانی سلول‌های پوستی به سرعت تکثیر می‌یابند و این امر باعث می‌شود که جای زخم و بقیه‌ی آثار محو شده و اثری از آن‌ها باقی نماند. به مرور زمان و با افزایش سن، سرعت عمل تکثیر رو به افول رفته و در سنی بین ۲۵ تا ۵۰ سالگی چین و چروک‌ها ظاهر می‌شوند. این چین و چروک‌ها عمق های متنوعی دارند؛ از خطوط خیلی نازک و سطحی گرفته تاخطوط خیلی عمیق و گسترده.

چین و چروک اغلب باعث آزرده خاطری و ناراحتی افراد می‌شوند. آن‌ها را به این فکر می اندازند تا انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک را امتحان کنند؛ تا شادابی و نشاط را به پوست خود برگردانند و از دست این خط و خطوط روی صورت خود راحت شوند.

البته می‌توان گفت عواملی همچون تغذیه، ژنتیک، خواب کافی، استرس، کم آبی نیز در این زمینه بی‌ تاثیر نیستند. برخی نواحی پوست مانند نواحی دور چشم بیشتر از سایر نقاط دچار پیری و افتادگی و درنهایت چین و چروک می شوند. در این نواحی علاوه بر چین و چروک، سیاهی و گودی نیز رخ می‌دهد که در ادامه بیشتر بررسی می‌شود.

انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک

انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک

چروک و گودی و سیاهی دور چشم

یکی از موارد مهمی که در شادابی چهره اهمیت دارد چشم‌ها هستند. پوست دور چشم بسیار نازک در حدود نیم میلی‌متر است. به خاطر ضخامت کم این‌ ناحیه بیشتر دچار آسیب می‌شود؛ گودی و سیاهی چشم، چین و چروک دور چشم همه از این موارد هستند.

همان طور که اشاره شد چشم یکی از مهمترین قسمت‌ها در چهره محسوب می‌شود. عوامل آسیب زایی که ذکر شد باعث بوجود آمدن چهره ای خسته و پیرتر از آنچه است می شود. انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک و سیاهی و گودی دورچشم وجود دارد تا این مشکلات را برطرف کنند؛ که در ادامه چند مورد از آن ها توضیح داده می‌شوند.

انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک دور چشم؛ روش های تزریقی

روش تزریق بوتاکس

امروزه بوتاکس جای خود را به عنوان آسانترین و بی خطرترین روش در میان کسانی که می خواهند چندسال جوان تر بنظر برسند پیدا کرده است. با تزریق بوتاکس می توان نواحی چین و چروک دار را به آسانی به قسمتی صاف و یک دست تبدیل کرد. به همین دلیل است که بوتاکس را در میان انواع روش های زیبایی جهت درمان چروک پیشتاز می دانند.

انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک

انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک

روش تزریق ژل

در روش تزریق ژل به نواحی چین و چروک دار ژل تزریق می شود تا این نواحی با ژل پر شده و آن خطوط ناخوشایند محو شوند.این متود افزایش رطوبت پوست و ناحیه ی دور چشم را به دنبال دارد و باعث می‌شود پوست انعطاف پذیرتر و مستحکم تر باشد. همه‌ این موارد به خودی خود گودی و سیاهی را که ناشی از شل شدگی پوست هست را درمان می کند.

روش تزریق چربی

تزریق چربی همان اضافه کردن بافت های چربی زنده که از بدن خود فرد گرفته شده است به نواحی موردنیاز است؛ تا بعد از مدتی جزئی از بافت آن قسمت شده و از شل شدن و ایجاد چین و چروک تا حدی جلوگیری می کند.

 

انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک و گودی و سیاه دور چشم؛ روش های تاباندن امواج

روش لیزری

در این راهکار با کمک لیزر لایه های فوقانی پوست دور چشم را برداشته؛ در صورت امکان لایه های عمیقتر را نیز برمی‌دارند. این روش علاوه بر درمان چین و چروک به بهبود سیاهی و گودی دور چشم نیز کمک می‌کند و یکی از بهترین راه ها برای جوان سازی پوست به شمار می آید.

استفاده از امواج رادیویی RF

این متود به صورت غیرتهاجمی به کاهش و به مرور زمان به بهبود چین و چروک ها کمک می کند. همچنین کیفیت بافت پوست را نیز بهتر کرده و در درمان کبودی و گودی دور چشم نیز تاثیر به سزایی دارد.

استفاده از روش هایفوتراپی

در روش هایفوتراپی یا High-intensity focused ultrasound امواج آلتراسوند به بافت پوست تابانده و به قسمت های عمیق پوست منتقل می شود و باعث تحریک و تولید مجدد کلاژن می‌شود. به عبارتی می توان گفت بدون هیچ تزریق و جراحی، پوست دوباره حالت اول و جوانی خود را باز می یابد. با بازگشت به حالت اولیه و جوانسازی پوست دور چشم، سیاهی و گودی نیز از بین می رود.

 

انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک و سیاهی دور چشم؛ روش جراحی

روش لیفت

بخاطر سبکی و سرپایی عمل شاید نتوان این را در زیرشاخه ی جراحی قرار داد. در این روش از عملکرد طبیعی بدن برای ساخت کلاژن و بالابردن جریان خون در آن نواحی استفاده می شود. در این روش کشش پوست با استفاده از تارهای کلاژنی ایجاد شده به حالت اولیه خود باز می‌گردد و شخص جوانی خود را باز می یابد.

روش بلفاروپلاستی

از بلفاروپلاستی برای رفع پف و چین و چروک نواحی بالا و پایین چشم استفاده می‌شود. که اگر نزد متخصصان خبره و ماهری مانند پزشکان کلینیک روما این جراحی انجام گیرد، عوارض به حداقل رسیده و تاثیر بسزای آن قابل مشاهده خواهد بود.

انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک

انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک

 

بهنرین انواع روشهای زیبایی جهت درمان چروک و باقی مسائل پوستی

انواع روش های زیبایی جهت درمان چروک و گودی بررسی شده راهکارهای عالی هستند که با توجه به زمان و هزینه ای که مدنظر دارید؛ همچنین باتوجه به نوع پوست و قدرت و استقامت بدنی خود می توانید انتخاب کنید و خود را زیباتر و جوانتر از آنچه که هستید ببینید. در این زمینه مشاوران و متخصصان کلینیک روما درکنار شما هستند تا هرگونه سوال در زمینه های مختلف پوستی و جوانسازی را از قسمت تماس با ما حل کنند.

 

 

در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در واتس اپ 

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است