انواع جراحی های زیبایی محبوب در دنیا

 در نگاه اول، تنها چیزی که ممکن است انسانی را به سمت انسان دیگر جذب کند، چهره و شکل اعضای صورت او است. به همین دلیل بسیاری از مردم دنیا برای آنکه زیباتر دیده شوند، به سراغ انواع جراحی‌های زیبایی می روند. تا با انجام هر یک از این روش ها، به زیبایی چهره و اندام خود کمک کنند. از جمله جراحی هایی که به زیبایی صورت و اندام کمک می کنند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جراحی زیبایی فک:

داشتن چهره ای شبیه به چهره مدل ها، شاید آرزوی بسیاری از بیماران باشد. این دسته از افراد می توانند با جراحی زاویه دار کردن فک یا جراحی‌های زیبایی فک به زیبایی چهره خود کمک کنند. این روش زیبایی هم به صورت جراحی و هم به صورت غیر جراحی در کلینیک زیبایی انجام می شود.

جراحی‌های زیبایی

جراحی‌های زیبایی

جراحی زیبایی چشم:

داشتن چشمانی جوان و زیبا، بدون پف و چین و چروک منجر شده است تا بسیاری از خانم ها و آقایان در سطح جهان تمایل داشته باشند اقدام به این جراحی نمایند. این نوع از جراحی‌های زیبایی، به پهن کردن پلک پایین، درشت کردن چشم ها و کشیده کردن آنها، برطرف کردن پف زیر چشم و بالای پلک، برطرف کردن افتادگی پلک و موارد دیگر کمک می کند. 

جراحی زیبایی بینی: 

داشتن بینی خوش فرم از جمله جراحی های متداول در میان مردم دنیا است. با انجام این عمل زیبایی می توان شکل بینی را با دیگر اجزای صورت منطبق و مناسب نمود. از طرف دیگر می توان با این جراحی به از بین بردن انحراف، قوز و کج شدگی بینی نیز کمک کرد.

جراحی رفع غبغب:

غبغب ها که در اصل لایه های چربی در زیر گلو هستند، با روش های مختلفی قابلیت برطرف شدن دارند. این نوع جراحی‌های زیبایی به بیمار کمک می کنند تا در ناحیه فوقانی گردن خود تمام پوست های شل و اضافه را برطرف کرده، و با تخلیه چربی های اضافی به زیباتر شدن فرم صورت کمک کنند.

روش های عمل زیبایی

جراحی زیبایی گوش:

اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش یکی از جراحی‌های زیبایی دیگری است، که بیماران مختلف برای بهبود بخشیدن به فرم لاله گوش از آن استفاده می کنند. حتی می توان با این روش جراحی، گوش را به سر نزدیک تر کرده و به چهره زیبایی بیشتری بخشید. 

 گونه گذاری بر روی صورت:

افراد زیادی هستند که برای زیباتر شدن چهره خود، به سراغ گونه گذاری با تزریق ژل و چربی می روند. که البته باید این روش جراحی زیبایی را در گروه جراحی های پروتز بیان کنیم. می توان در بهترین کلینیک زیبایی به راحتی اقدام به انجام این نوع جراحی های زیبایی نمود. 

جراحی زیبایی سینه:

خانم هایی که به دلیل داشتن سینه های نامتقارن، کوچک، افتاده و دیگر موارد اعتماد به نفس خود را از دست داده اند، با انجام جراحی زیبایی بر روی بدن خود به راحتی این مشکلات را برطرف می کنند. حتی می توان با انجام این جراحی به بزرگ کردن سینه ها یا کاهش دادن حجم آنها نیز کمک کرد. البته لازم به ذکر است که برخی از مردان نیز به دلیل بزرگ بودن بافت سینه ممکن است اقدام به این نوع جراحی‌های زیبایی نمایند.

جراحی‌های مختلف زیباییجراحی‌های مختلف زیبایی 

جراحی‌های زیبایی ولوواژینال:

برطرف کردن ایرادات  ناحیه ماژول مهبل یکی دیگر از انواع جراحی‌های زیبایی در دنیا به شمار می رود. خانم های زیادی برای آن که از اندام تناسلی زیبایی برخوردار باشند، به این روش جراحی زیبایی روی می آورند. 

جراحی شقاق یا فیشر مقعد:

افراد زیادی هستند که ممکن است به بیماری فیشر مقعد یا شقاق مبتلا باشند. این دسته از افراد اصولا با انجام روش های جراحی زیبایی، تلاش می کنند تا مشکلات این بیماری را در بدن خود از بین ببرند. اما برخی دیگر با مراجعه به کلینیک زیبایی در تهران، زیر نظر پزشکان متخصص علاوه بر برطرف کردن مشکلات ناحیه مقعد، اقدام به انجام جراحی‌های زیبایی فیشر بر روی بدن خود نیز می نمایند. 

به طور کلی اگر قصد دارید هر گونه جراحی زیبایی بر روی بدن خود انجام دهید، می توانید به کلینیک زیبایی معتبر ما در تهران مراجعه نمایید. با کمترین هزینه، بهترین نتیجه را از جراحی‌های زیبایی به دست آورید. 

دیدگاه ها بسته شده است