ابدومینوپلاستی و ترانسفر چربی به باسن و صورت و اندامهاتوسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما

ابدومینوپلاستی و ترانسفر چربی به باسن و صورت و اندامهاتوسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما

ابدومینوپلاستی و ترانسفر چربی به باسن و صورت و اندام‌ها توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما

ابدومینوپلاستی و ترانسفر چربی به باسن و صورت و اندام‌ها توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما

خوش هیکل بودن و تناسب اندام از خواسته‌های هر کسی می‌تواند باشد. برای رسیدن به هیکل دلخواه راه‌ های زیادی مانند رژیم‌های سختگیرانه وجود دارد. ولی موفق شدن در این راه‌ها دشوار است. به همین خاطر پزشکان روش‌های تضمینی برای رسیدن به تناسب اندام پیشنهاد دادند. اابدومینوپلاستی و ترانسفر چربی به باسن و صورت و اندام‌ها توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما از راه‌های تضمین شده به شمار می‌رود.

انجام عمل‌های مانند ابدومینوپلاستی و ترانسفر چربی تنها با هدف زیبایی به افراد توصیه نمی‌شود. بلکه این روش‌ها بیشتر جنبه درمانی دارند. همچنین خطراتی و عوارض هم در پی نخواهند داشت. کلینیک روما مرکزی تخصصی برای انجام عمل‌های زیبایی در حضور پزشکان و کادر مجرب است. در این مرکز به‌روزترین تجهیزات برای جراحی‌های پیکر تراشی فراهم شده است.

جراحی ابدومینوپلاستی در کلینیک روما

بسیاری از مردم برای داشتن اندامی متناسب هزینه‌های قابل توجهی می‌کنند ولی پاسخی که باید را نمی‌گیرند. علت هم در مقاومت چربی‌های توده‌ای در جاهای مختلف بدن در برابر آب شدن است. این توده‌های چربی با ورزش و حتی رژیم غذایی هم از بین نمی‌روند. برای همین پزشکان ابدومینوپلاستی را به بیماران پیشنهاد دادند.

به کمک ابدومینوپلاستی بیماران می‌توانند شکمی صاف را بدون درد و عوارض داشته باشند. نتیجه این جراحی بسیار چشمگیر است. چرا که بیماران مشکلاتی مانند افتادگی و پوست اضافی نخواهند داشت. در این جراحی تنها بافت‌های چربی به صورت موضعی حذف می‌شوند. کسانی که از اضافه وزن شدید رنج می‌برند، به راحتی می‌توانند از این روش برای درمان چاقی استفاده کنند.

مراحل انجام این جراحی به ترتیب زیر است:

مرحله اول: برای این که جراح بتواند به چربی‌های زیر پوست دسترسی داشته باشد؛ پس از بیهوشی به صورت افقی در حد فاصل خط رویش مو ناحیه شرمگاهی تا زیر ناف شکم برش زده می‌شود. پس از آن چند برش دیگر در اطراف ناف با توجه به تشخیص جراح انجام می‌شود.

مرحله دوم: جراح بافت چربی را از زیر پوست بر می‌دارد.

مرحله سوم: پوست اضافی ناشی از برداشتن چربی‌ها نیز برداشته می‌شود.

مرحله چهارم: محل جراحت را بخیه می‌زنند. در این بخش از جراحی مهارت جراح اهمیت ویژه‌ای دارد.

 

مرتبط بخوانید: مادلینگ صورت با جراحی سرپایی لیفت ابرو و شقیقه و سانترال لب

 

ابدومینوپلاستی حتی در حضور جراح متخصص هم اگر انجام شود، در صورتی اثر بخش خواهد بود که بیمار شرایط جسمی اولیه را داشته باشد. در یک نگاه کلی کسانی مجاز به انجام این جراحی هستند که شرایط زیر را دارا باشند:

 • بدون توجه به جنسیت، فرد دارای شاخص توده بدنی بیشتر از ۳۰ درصد باشد.
 • فرد به بیماری زمینه‌ای و بیماری خاص مانند بیماری قلبی و یا دیابت مبتلا نباشد.
 • در هنگام انجام جراحی فرد دچار نوسانات وزنی شدید نباشد.
 • هر گونه سو مصرف دارویی، استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی باید ترک شود.
 • بیمارانی که دچار افتادگی شکم و توده چربی شدید هستند.
 • افرادی که پس از دوره‌های رژیم غذایی و برنامه ورزشی تخصصی موفق به کاهش وزن نشدند.

ابدومینوپلاستی و ترانسفر چربی به باسن و صورت و اندام‌ها توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما

عوارض جراحی ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی روشی تضمینی برای لاغری از بین بردن چربی‌های اضافی بدن و برداشتن هم زمان پوست اضافی است. از مزیت‌های این روش می‌توان به سفت شدن سطح پوست شکم بدون ایجاد اسکار و جای زخم اشاره کرد. البته این روش پیکر تراشی هم عوارض و مشکلاتی دارد که بیماران پیش از انجام جراحی باید از آن‌ها آگاه باشند.

امکان خون ریزی: ابدومینوپلاستی روش جراحی به همراه بیهوشی است. در این روش امکان خون ریزی در حین جراحی  و حتی پس از آن هم وجود دارد. به همین خاطر بیمار باید از مصرف داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین و وافارین خودداری کنند. چرا که سبب افزایش رقت خون خواهند شد.

امکان عفونت: عفونت یکی از خطرات هر جراحی به شمار می‌رود. برای پیشگیری از بروز عفونت پس از ابدومینوپلاستی استعمال دخانیات باید به طور کامل قطع شود.

تجمع مواد: پس از هر جراحی پیکر تراشی امکان تجمع خون آبه و مواد مایع اضافی بدن در زیر پوست ناحیه جراحی شده وجود دارد. برای رفع این عارضه پزشکان یک لوله نازک در زیر پوست قرار می‌دهند. در نتیجه هیچ آسیبی متوجه بافت‌های بدن بیمار نخواهد شد.

ترمیم جراحت: یکی از دغدغه‌های بیماران ترمیم محل جراحت و بخیه است. اگر روند ترمیم با مشکلی روبه‌رو شود احتمال بروز عفونت افزایش می‌یابد. به همین دلیل باید مصرف آنتی‌بیوتیک طبق تجویز پزشک انجام شود.

ترانسفر چربی به اندام‌ها در کلینیک روما

زیباتر دیده شدن و حفظ تناسب در اندام‌ها با تزریق چربی به صورت موضعی نیز امکان پذیر است. ترانسفر چربی یا تزریق چربی به اندام‌هایی مانند باسن و صورت از نظر پزشکی تاییدیه‌های لازم را دارد. در این روش چربی اضافی در بخش‌هایی دیگری از بدن مانند شکم، پهلو و ران برداشته می‌شود و به بخش دیگری از بدن تزریق می‌گردد.

مراحل انجام جراحی ترانسفر چربی شامل موارد زیر است:

مرحله اول: برداشتن چربی مازاد از بخش‌های مختلف بدن

مرحله دوم: آماده سازی چربی برای انتقال با صاف کردن چربی و خالص سازی

مرحله سوم: ایجاد ۳ تا ۵ برش کوچک بر روی بدن

مرحله چهارم: انتقال چربی به بخش مورد نظر

توجه داشته باشید که ابدومینوپلاستی و این جراحی نیاز به بیهوشی دارند. به همین خاطر بیماران تحت شرایط خاص امکان انجام ابدومینوپلاستی و ترانسفر چربی به باسن و صورت و اندام‌ها توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما را خواهند داشت. شرایط انجام جراحی ترانسفر چربی عبارت است از:

 1. پوست بخشی که قصد تزریق چربی را دارید، خاصیت ارتجاعی داشته باشد.
 2. فرد امکان ترانسفر چربی از نقطه اولیه را داشته باشد.
 3. بیمار امکان ننشستن روی باسن را برای چند هفته داشته باشد.
 4. عدم مصرف دخانیات توسط بیمار
 5. محدودیت سنی بیماران بین ۲۵ الی ۵۵ سال است
ابدومینوپلاستی و ترانسفر چربی به باسن و صورت و اندام‌ها توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما

ابدومینوپلاستی و ترانسفر چربی 

مزیت ترانسفر چربی به اندام‌ها

وزن، ژنتیک و سبک زندگی سبب تغییر در تناسب اندام فرد می‌شود. به همین خاطر پزشکان روشی برای حل این مشکلات پیدا کردند. تزریق چربی از نقاط دیگر بدن به باسن و صورت با کمترین عوارض بهترین تاثیر را خواهد داشت.

 • امکان انجام جراحی به صورت موضعی
 • ایجاد انحنا در باسن
 • رفع افتادگی عضلات تحتانی
 • بدون خطر عفونت
 • کمتر بودن احتمال پس زدن
 • نقاهت کوتاه مدت
 • بدون نیاز به بستری کردن
 • از بین رفتن چربی‌های اضافی بدن

پوست خاصیت کشسانی و قابلیت میزان کلاژن سازی دارد. این خاصیت از پوست به ویژگی‌های فیزیکی بدن هر شخصی بستگی خواهد داشت. همین امر بر ترک پوستی و سلولیت نیز تاثیر خواهد داشت.

 

مشاوره در واتس اپ 

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است