آیا پلاسما جت بینی جایگزین جراحی بینی است؟

آیا پلاسما جت بینی جایگزین جراحی بینی است؟

مدتی است که مردم به شکل افراطی علاقه مند به انجام جراحی بینی می نمایند. اما برخی همیشه از انجام جراحی های پر درد و خطرناک واهمه داشته اند. از سوی دیگر علاقه مند هستند به زیبایی بیشتر دست یابند. روش جدید جراحی بینی با نام پلاسما جت بینی جایگزین جراحی های پر درد شده است که می تواند انتخاب مناسبی برای بدست آوردن زیبایی بینی به شمار رود.

این روش درمانی به هیچ عنوان با درد و خونریزی همراه نیست. همین مسئله باعث شده است تا مردم بیشتر تمایل به برطرف نمودن ایرادات بینی خود با روش پلاسما جت بینی داشته باشند. اگر به دنبال روشی ساده و بی خطر برای کوچک کردن بینی خود هستید، بهتر است به بهترین کلینیک زیبایی تهران مراجعه نموده و زیر نظر بهترین متخصصین زیبایی، فرایند پلاسما جت را انجام دهید.

روش انجام پلاسما جت بینی به چه صورت است؟

اولین مرحله برای آغاز این عمل، مراجعه به پزشک متخصص استو در جلسه مشاوره ای که با پزشک خواهید داشت، پزشک اقدام به بررسی های لازم نموده و به این نتیجه دست می یابد که آیا شما کاندید مناسبی برای انجام این روش درمانی هستید یا خیر.

بهتر است انتظاری که از انجام پلاسما جت بینی دارید را برای پزشک بیان نمایید. تا پزشک بدانید هدف شما چیست و آیا نتیجه مورد نظر شما از این طریق به دست خواهد آمد یا خیر. برای انجام پلاسما جت معمولا پزشک پوست بینی را در نقاط ریز و نزدیک به هم می سوزاند.

این نقاط سوخته بسیار ریز و با عمق کم هستند. اما پس از این که محل سوختگی ها بهبود می یابد، پوست بینی جمع شده و در نهایت بینی شما کوچک تر خواهد شد.

پلاسما جت بینی

آیا پلاسما جت تنها مخصوص بینی های گوشتی است؟

اصولا افرادی که از بینی های گوشتی برخوردار هستند می دانند که جراحی بینی روشی مناسب برای آنها به شمار نمی رود. زیرا نمی توانند از طریق جراحی به نتیجه مطلوبی دست یابند. در حالی که با پلاسما جت بینی می توانند در کمترین زمان ممکن بینی زیبا داشته باشند.

یکی از بهترین روش های درمانی برای کوچک نمودن بینی های گوشتی، پلاسما جت بینی است. زیرا این روش علاوه بر این که قادر است پوست بینی را جمع کند، چربی های زیر پوست بینی را نیز تا حدود زیادی از بین می برد.

در حالی که باید بیان نماییم که روش پلاسما جت بینی اصلا روشی مناسب برای بینی های قوزدار به شمار نمی رود. البته لازم به ذکر است که در نهایت پزشک تشخیص می دهد که آیا این روش برای بینی متقاضی مناسب است یا خیر.

اما به صورت کلی مشکلات بینی هایی که حالت قوز دارند بیشتر از طریق تزریق ژل، یا لیفت با نخ برطرف خواهد شد. دلیل این امر ساده است زیرا پلاسما جت بینی تنها بر روی پوست و چربی های زیر پوست تاثیر می گذارد. پس بر روی استخوان هیچ تاثیری نخواهد داشت.

عوارض پلاسما جت بر روی بینی چیست؟ 

هر عمل زیبایی با خود عوارضی نیز به دنبال دارد. به هیچ عنوان نمی توانیم بگوییم جراحی های زیبایی عاری از عوارض هستند. اما اگر برای انجام این دسته از جراحی ها به سراغ پزشکان ماهر در کلینیک های زیبایی تهران بروید، بدون تردید می توانید میزان عوارض پلاسما جت بینی را نیز کاهش دهید.

اما با این تفاسیر بهتر است برخی از مهمترین عوارضی که برای کوچک نمودن بینی خود با آن مواجه می شود را بیان نماییم. اولین مسئله احساس گرمای شدید در حین انجام عمل است. زیرا پوست شما در حال سوزانده شدن است. حرارت دستگاه باید به قدری باشد که بتواند چربی های بسیاری را از زیر پوست بینی شما خارج نماید.

از جمله شایع ترین عوارضی که می توانیم برای پلاسما جت بینی بیان نماییم، تورم پس از انجام عمل است. البته این تورم موقتی می باشد و فرد پس از گذشت یک هفته دیگر هیچ تورمی را بر روی بینی خود مشاهده نخواهد نمود.

یکی دیگر از عوارض موقتی بعد از عمل پلاسما جت بینی تغییر رنگ پوست است.  از آنجایی که این عمل با سوزاندن بافت چربی و پوست بینی صورت می پذیرد، مسلما با تغییر رنگ محل مورد نظر همراه خواهد بود.

اصلاح بینی بدون جراحی

مراقبت های لازم بعد از انجام پلاسما جت

پس از انجام هر گونه عمل زیبایی باید مراقبت های خاصی را در نظر بگیرید. پوست بینی در روش پلاسما جت بینی سوخته و نیاز به مراقبت برای بهبود دارد. در اولین جلسه مشاوره ای که قبل از عمل با پزشک خواهید داشت، تمامی این مراقبت ها توسط ایشان بیان خواهد شد.

در صورتی که تمامی مراقبت های لازم را رعایت نمایید، می توانید نتیجه مناسب از پلاسما جت بینی بدست اورید. از جمله مهمترین مراقبت ها می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم.

 • به مدت دو هفته بعد از عمل پلاسما جت، از دوش اب گرم و سونا خودداری نمایید.
 • به هیچ عنوان نباید در برابر نور مستقیم خورشید قرار گیرید. در صورتی که مجبور به این کار شدید، بهتر است حتما از کلاه های آفتابگیر استفاده کنید.
 • به شدت از ماساژ دادن و خاراندن بینی بعد از پلاسما جت بینی خود داری کنید.
 • به مدت ۲۴ ساعت بعد از عمل استفاده از لوازم آرایشی ممنوع می باشد.
 • حتما پماد های تجویز شده توسط پزشک را به صورت مرتب مورد استفاده قرار دهید.

در صورتی که تمامی این موارد را رعایت نمایید، می توانید از نتیجه مناسب پلاسما جت برخوردار شوید.

مرتبط بخوانید: انواع کاربرد های دیگر پلاسما جت

مدت ماندگاری عمل پلاسما جت بینی چقدر است؟

بسته به سن افراد بدون شک نتیجه پلاسمای جت متفاوت خواهد بود. از این رو آن دسته از افرادی که در سنین رشد قرار دارند، با مراجعه به کلینیک زیبایی جهت کوچک نمودن بینی، تقریبا از نتیجه دائمی و بهتری در انجام پلاسما جت برخوردار خواهند شد.

مگر این که بسته به دلایلی همچون ژنتیک یا شرایط محیطی، پس از گذراندن دوران بلوغ، با تغییراتی در فرم بینی خود مواجه شوند. البته به صورت کلی تمامی افرادی اقدام به پلاسما جت بینی می نمایند، باید پس  از چند سال مجددا برای انجام این عمل به کلینیک مراجعه کنند.

افرادی که در سن رشد قرار دارند، در صورتی که به پزشک متخصص و با تجربه برای انجام پلاسما جت مراجعه نمایند، قادر خواهند بود نتیجه مناسب را به مدت ۳ سال مشاهده کنند. یعنی بعد از ۳ سال یا بیشتر، مجددا برای پلاسما جت بینی باید به پزشک مربوطه مراجعه نمایند.

اما در صورتی که شخصی از سن رشد گذشته باشد، تنها با یک جلسه مراجعه به پزشک قادر خواهد بود نتیجه دائمی از پلاسما جت را بدست آورد.

کوچک نمودن بینی های گوشتی با پلاسما جت

 • لیزر زیبایی چه کاربردی دارد
 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و پلاسما جت بینی را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام پلاسما جت بینی انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام پلاسما جت بینی برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیزر زیبایی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده میشود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است