آشنایی با مراحل جراحی آبدومینوپلاستی

جراحی آبدومینوپلاستی

جراحی آبدومینوپلاستی

آشنایی با مراحل جراحی آبدومینوپلاستی : افراد چاق معمولا با معضل بزرگی شکم خود همیشه در حال جنگ هستند و پیدا کردن راهکاری که بتواند برای آن ها دائمی به حساب آید کمی دشوار است. در واقع این افراد از رژیم گرفتن و یا مدام ورزش کردن خسته می شوند و گاهی اوقات به دلیل دیر به نتیجه رسیدن این راه ها را کلا کنار می گذارند. جراحی زیبایی شکم که با عمل آبدومینوپلاستی انجام خواهد شد یکی از بهترین شیوه هایی است که افراد دارای اضافه وزن به آن روی می آورند. این شیوه در حقیقت می تواند حجم چربی های مازاد بدن را در ناحیه شکم، قسمت پایین و میانی آن تا حد قابل توجهی کاهش دهد. جالب اینست که فرد با انجام مراحل جراحی آبدومینوپلاستی علاوه بر خلاصی از دست چربی های اضافی به طور چشمگیری به زیبایی و رفع افتادگی های ناحیه شکم نیز کمک می کند.

 

جراحی آبدومینوپلاستی شامل چه مراحلی است؟

اول : بیهوشی

طی این جراحی باید بیهوشی کامل صورت گیرد و صرفا با بیهوشی موضعی نمی توان عمل را انجام داد. متخصص بیهوشی با در نظر گرفتن سن، جنسیت فرد، موقعیت فیزیکی بدن او و تست کامل سلامت فرد بیهوشی را انجام می دهد تا سایر مراحل جراحی آبدومینوپلاستی به درستی انجام پذیرد.

دوم : ایجاد برش، لیپوساکشن، برداشت پوست اضافی

در هر فردی ایجاد برش می تواند متفاوت باشد. ظاهر شکم و میزان چربی های مازاد نقش مهمی در برش خواهند داشت. برش معمول از ناحیه خط موی شرمگاهی تا ناف می باشد. عضلات افتاده ناحیه شکم با پلیسه زدن جمع شده و تمامی چربی های موجود در قسمت زیرین آن حذف خواهد شد که در این صورت پوست مازاد شکم نیز برش داده خواهد شد. با توجه به اینکه ناحیه بالایی شکم نیز پوست مازادی داشته باشد پزشک در نواحی کنار ناف نیز نیازمند ایجاد برش خواهد بود.

سوم : بستن برش

طی آخرین مرحله جراح با شیوه ای مانند بهره گیری از بخیه یا چسب پوستی سعی می کند تا پوست را به طور کامل جمع کند و عمل را به پایان رساند.

جراحی آبدومینوپلاستی

جراحی آبدومینوپلاستی

مرتبط بخوانید: لیفت صورت با نخ

مراحل جراحی آبدومینوپلاستی در حالت نرمال می تواند از دو تا پنج ساعت بسته به عملکردی که برای برداشت چربی و پوست مازاد نیاز است، به طول انجامد. بیمار باید در دوران نقاهتی که سپری می کند استراحت کامل داشته باشد و تا مدتی از انجام فعالیت های سنگین اجتناب نماید. در پایان فرد یک ظاهر بسیار زیبا و جذاب را در ناحیه شکم خود مشاهده می کند و اعتماد بنفس قابل توجهی بدست می آورد.


در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی، لیزر، لاغری و جراحی جنرال دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره تماس کلینیک: ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷

شماره پشتیبانی: ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.